Письменниця Наталка Сняданко – серед півфіналістів престижної премії

1266 0
Одразу три книжки українських авторів потрапили до півфіналу престижної літературної премії Angelus, серед яких «Комашина тарзанка» львів’янки Наталки Сняданко. Ця премія вручається у Польщі письменникам з Центральної та Східної Європи.

Цьогоріч у півфіналі за премію змагатимуться одразу троє українських письменників:  Наталка Сняданко із книгою «Комашина тарзанка», Василь Слапчук із «Книгою життя» та Сергій Жадан із «Месопотамією».

Організатором та засновником Центрально-Європейської літературної премії Angelus, яка вручається з 2006 року, є Вроцлав. Щорічно переможців конкурсу нагороджують за кращу книгу прози, опубліковану польською мовою. Лауреатом може стати письменник з 21 країни Центральної Європи (Албанія, Австрія, Білорусь, Боснія та Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чехія, Естонія, Латвія, Литва , Македонія, Молдова, Німеччина, Польща, Росія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Україна та Угорщина).

Як вже повідомляло Tvoemisto.tv, переможця оголосять на урочистій церемонії 17 жовтня. Він отримає чек на 150 тис. злотих та статуетку авторства вроцлавського скульптора Єви Россано

Джерело: Українська правда.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар