Росія заблокувала сайт львівської аптечної мережі

7667 4
Роскомнадзор заблокував сайт львівської мережі аптек «D.S.»
зображення: netfreedom.org.uа

зображення: netfreedom.org.uа

Сьогодні зранку Роскомнадзор заблокував сайт мережі аптек «D.S.» Про це Tvoemisto.tv повідомили у компанії.

Читайте також: Українців попереджають про початок блокування російських соцмереж 

«До офісу мережі аптек «D.S.» надійшов лист від компанії-хостера про відповідне рішення районного суду міста Кримська (Краснодарський край Російської Федерації). У листі йдеться про те, що наш ресурс внесли у «Єдиний реєстр доменних імен, вказівників сторінок сайтів у мережі Інтернет, які містять інформацію, поширення якої в Російській Федерації заборонено», – зазначила Ірина Березовська, фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою мережі аптек «D.S.»

Читайте також: Як же ж ми без Вконтакті

«Ми – українська компанія і не збираємося заходити на російський ринок ліків, тому нам незрозумілі такі дії. Вбачаємо у діях Роскомнадзору ідеологічну складову, адже сайт резервування безпосередньо пов'язаний з корпоративним сайтом української мережі, де ми висвітлюємо життя компанії та інформацію для клієнтів», – додали у «D.S.»

...

Читайте також:
20 Травня, 2017 18:51
Олександр Заблокував ще в лютому! Реклама!
20 Травня, 2017 11:15
Олекса придурки
20 Травня, 2017 09:36
Андрій Всьо зараз в ненці вимірюється через призму патріотизму, навіть реклама.
20 Травня, 2017 09:06
Фіка ?...реклама. кому потрібна ця мережа?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!