Семеро песиків та котиків у Львові шукають господарів. Фото

1932 0
Нові домівки шукають троє котиків та четверо собак.
Фото: Ірина Шелест

Фото: Ірина Шелест

Львів‘ян просять прихистити чотирьох безпритульних собак і трьох котиків, які наразі перебувають під опікою ЛКП «Лев». Про це повідомляють на сторінці ЛКП у Фейсбук.

Забрати тварин можна на вул. Промисловій, 56. Усі вони соціалізовані, вакциновані, стерилізовані та активні.

Тигрик – милий муркотун, віком до року. В ЛКП «Лев» шукають для котика відповідальних та люблячих господарів, які щодня чухатимуть йому за вушком. 

Спокійна красуня Ніка, віком до року. Кішка обожнює лащитись, тому повсякчас із радістю зустрічатиме своїх господарів вдома. 

Киця-муркотунка із заворожуючими очима за кличкою Британка. По поведінці видно, що вона була домашньою. У ЛКП «Лев» сподіваються, що хтось упізнає в ній свою загублену домашню улюбленицю. Якщо ж ні, то для Британки шукають відповідальних та люблячих господарів. 

Молода спокійна та виважена Іггі. Собака добре гуляє на повідку та має хороші здібності до навчання. 

Раф – швидше друг і компаньйон, аніж охоронець. Молодий песик соціалізований, спостережливий та чудово піддається навчанню. 

Молода собака Інва. По поведінці видно, що була домашньою, адже вміє брати їжу з рук, соціалізована та має здібності до навчання. 

Альфа – перша собака, що цьогоріч була доставлена на підприємство. Хвостата активна, дружня, любить спілкування з людьми. Окрім цього, Альфа, якій по віку близько року, добре піддається навчанню, може проживати в квартирі і в сім’ї з дітьми. 

Фото Ірини Шелест

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!