Сьогодні розпочалась реєстрація на додаткове ЗНО в магістратуру

657 0
Для реєстрації потрібно звернутись у приймальну комісію вишу.
ілюстративне фото: cherkasy24.info

ілюстративне фото: cherkasy24.info

Від сьогодні, 7 жовтня, і до 15 жовтня включно триватиме реєстрація на додаткову сесію ЄВІ, що відбудеться 5 листопада.

Як повідомляють в УЦОЯО, у деяких ВНЗ передбачена можливість додаткового прийому заяв і документів для здобуття ступеня магістра. Чи є така можливість, потрібно з’ясувати в обраному закладі освіти.

Реєстрацію здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі.

Читайте також: На Львівщині 62 вчителі початкової школи складатимуть ЗНО

Для кожного вступника, який отримає від представника приймальної комісії екзаменаційний листок, на веб-сайті УЦОЯО створюється інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Спеціально організована сесія ЄВІ проводиться за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб. Вартість цієї сесії – 495 грн. Якщо протягом п’яти робочих днів вступник не зробив оплату, реєстрація скасовується, а екзаменаційний листок вважається недійсним.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!