Львів святкує День міста. Програма заходів

16022 0
Вже цієї неділі, 3 травня, мешканці та гості Львова відзначатимуть День міста. Оскільки цього року виповнюється 150 років від дня народження митрополита Андрея Шептицького, вирішено відзначити 759-річчя Львова як День міста Шептицького.

Вже традиційно перед Днем міста, 1 травня, у Ратуші відбудеться урочиста сесія Львівської міської ради, під час якої будуть оголошені імена переможців у щорічних номінаціях «Шляхетна львівська родина», «Львів’янин року» та «Почесний громадянин міста».

Третього травня жителів та гостей міста запрошують на екуменічний молебень на площі Ринок о 14:30 год.

Центром святкування Дня міста Шептицького стане Парк культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького, де відбудеться квест «Родина Шептицького», ярмарок, дитяча  театральна вистава від вихованців Міського палацу культури ім. Гната Хоткевича та великий концертний проект «Відчинилося життя» - єдиний у Європі проект співпраці

Різноманітні акції пройдуть по районах Львова. Зокрема, у Франківському районі на вул. Симоненка, 10, відбудеться відкриття «Площі 12 вальсів», де під акомпанемент камерного оркестру «Collegium Musicum» танцювальна студія «Dancing City» запрошуватиме до танцю просто неба, а в Рясному на стадіоні школи №92 відбудеться виступ духового оркестру «Сурми Галичини».

«Collegium Musicum долучається до відзначення Дня міста, і 3 травня струнний квартет гратиме на «Площі дванадцяти вальсів» і не важливо чи маєте ви класичний одяг чи взуття - танцювати зможуть абсолютно всі», - розповів Тарас Демко, менеджер Collegium Musicum.

Також в рамках відзначення Дня міста, 29 квітня о 19:00 годині у Львівському будинку органної та камерної музики відбудеться унікальна музична подія «Чотири клавесини», під час якої Львів на один день стане клавесинною столицею України.

1-3 травня на площі Музейній (біля Домініканського собору) пройде VII День Батяра у Львові. За словами організаторів, це свято міської культури, під час якого гості та мешканці міста мають рідкісну можливість зануритися в атмосферу, настрій, стилістику і побут такого споконвічно львівського явища як батярство.

 

Програма Дня міста Шептицького

 

Подія

Час

Місце

 

“Чотири клавесини”

29 квітня 19.00

Львівський будинок органної та камерної музики

 

Урочиста сесія

1 травня о 12.00

Львівська міська рада,

велика сесійна зала

 

VII День Батяра у Львові

1-3 травня

12.00-20.00

Площа Музейна, 1

03 травня 2015

 

Екуменічний молебень

14.30

Пл. Ринок

 

По Рясному з оркестром

14.00-15.00

Рясне 1, вул. Шевченка, 390

 

пл. 12 вальсів

17.00-18.00

Площа на Симоненка,10

Парк культури ім. Б.Хмельницького

 

Ярмарок робіт ручної роботи

12.00-17.00

Парк культури

 

Квест «Родина Шептицького»

14.00-15.00

Парк культури

 

Концерт симфонічного оркестру «Open life»

17.00-18.30

Літня сцена в Парку культури

 

Фільм «Владика Андрей»

19.00

Парк культури

 

 

Фото: zik.uawww.metalopolis.netwww.048.uaafishalviv.net.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар