У Львові виділили стипендії для навчання на унікальній ІТ програмі для дітей

4575 0
Завдяки співпраці з провідними ІТ компаніями Львова талановиті, мотивовані діти зможуть навчатися на проекті LITS4kids абсолютно безкоштовно, за результатами проходження співбесіди з викладачем.
фотоhttp: lits.com.ua/lits4kids

фотоhttp: lits.com.ua/lits4kids

Вже 4 ІТ-компанії (SoftServe, Rebbix, Romexsoft, VGG)та інформаційний портал для ІТ фахівців dou.ua виділили стипендії, завдяки чому 9 школярів зможуть навчатися у Львівській ІТ школі безкоштовно.

«Ми живемо у дуже динамічному середовищі, коли технології проникають у всі сфери життя, тому перед майбутніми ІТ фахівцями відкриються великі виклики і перспективи. Дуже важливо, щоб підлітки, які цікавляться ІТ, мали можливість ще у шкільному віці познайомитись з цим напрямком і спрямувати свої інтереси у правильне русло», – сказав Ярослав Любінець, голова Ради директорів компанії SoftServe.

Додамо,що освітній проект LITS4kids – це проект Львівської ІТ школи (LITS), спрямований на всебічний розвиток дітей. Це абсолютно новий формат навчання для розвитку школярів, метою якого є професійна орієнтація дітей у сфері IT. Першим напрямком проекту є навчальний курс для учнів 9-11 класів (віком 14-17 років) LITS4teens з метою надати молодому поколінню якісні актуальні знання.

Курс «indie game kids» для дітей 10-14 років дає унікальну можливість юним любителям ігор не просто бавитися, а й зрозуміти, як створюються комп’ютерні ігри, навчитися самому їх розробляти та створити власну ідеальну гру.

Для найменших LITS спеціально розробив курс LITS4smallkids, на якому дітлахи 5-8 років мають змогу познайомитися з основами програмування, вивчити англійську мову, розвинути навички критичного мислення, і все це у формі цікавих ігрових занять.

Курс Gamedev4teens від відомого розробника ігор Максима Гриніва – особливий виклик для майбутніх гейм девелоперів. Курс, яким треба жити, але після якого можна стати справжнім професіоналом. Вже з першого заняття юні девелопери починають працювати над власними проектами, використовуючи сучасні інструменти та відповідно до найкращих практик, прийнятих в індустрії.

Дізнатися більше про програму а також зареєструватися для участі можна за посиланням.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар