У Львові поліція ліквідувала два нелегальні обмінники

1610 0
Один із них був призначений для vip-клієнтів. Вилучено коштів на понад два мільйони гривень.
Фото: forbes.net.ua

Фото: forbes.net.ua

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області припинили діяльність двох нелегальних пунктів обміну валют у Львові, інформує відділ комунікації головного управління Національної поліції у Львівській області.

Один із обмінників обслуговував підприємців та жителів Львова, які мали потребу в обміні великих сум валюти.

За даними поліції, двоє місцевих мешканців облаштували у нежитловому приміщенні обмінний пункт, не маючи жодних дозвільних документів на проведення валютних операцій. Обмінник працював у закритому режимі, послуги надавали обмеженому колу клієнтів за попередньою телефонною домовленістю та за посередництва довірених осіб і з дотриманням умов конспірації.

Встановлено, що обмін валют в цьому пункті здійснювався підприємцями переважно для фінансування тіньового бізнесу. Середня сума однієї операції становила близько 10 000 доларів США.

Працівники управління захисту економіки у Львівській області зафіксували проведення валютної операції у нелегальному пункті обміну та вилучили готівкові кошти в сумі: 287 600 гривень, 7 200 євро, 59 500 доларів США, 580 англійських фунтів стерлінгів та 925 канадських доларів. Загальна сума за курсом Нацбанку України становить близько 2,1 мільйона гривень.

Ще один нелегальний обмінний пункт працював в одному із львівських торгових підприємств. В його приміщенні виявлено та вилучено готівкові кошти на загальну суму майже 280 тисяч гривень (3 445 доларів США, 3 150 євро, 10 000 російських рублів, 11 150 польських злотих та   67 573 гривень).  

Щодо громадян, які облаштували зазначені обмінні пункти та забезпечували їх діяльність, складено адміністративні протоколи про порушення вимог ст.162 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил про валютні операції). Статтею передбачене покарання у вигляді попередження або накладення штрафу від тридцяти до сорока чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією валютних цінностей.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар