Політична реклама

У Львові ще не освітлено 6% вулиць

850 0
У результаті проведеної роботи у 2013 році освітленість в середньому по місту доведено до 94%.

Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

Так, за кошти міського бюджету виконано роботи з покращення зовнішнього освітлення з повною заміною світильників на понад 30 вулицях міста: район вул. Зеленої (старий Сихів), масив Білогорща, сквер на вул. Клепарівській, вулиці Замкова, Татарська, Купчинського, Холмська, Шевченка та інші. Проведено заміну 928 світильників, з них 626 штук на енергозберігаючі, виконано заміну 4484 ламп, 187 опор, прокладено 29,8 км  кабелю і самонесучого ізольованого проводу та 6,3 км повітряних ліній.

На утримання аварійно-диспетчерської служби, що здійснює усунення аварійних пошкоджень в мережах зовнішнього освітлення, включення освітлення відповідно до графіку, використано 1,58 млн. грн. 

Також було використано 277 тис. грн. на реконструкцію територій  9-ти навчальних закладів.

Нагадаємо, до системи зовнішнього освітлення міста входить: 893,5 км повітряних та 43,1 км кабельних ліній, 301 шаф управління, 10647 опор, 26541 світильників.

Роботи з утримання, капітального ремонту та реконструкції мереж зовнішнього освітлення міста здійснює ЛКП «Львівсвітло». 

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!