У Львові заявили про спроби фальсифікації голосів на місцевих виборах

1532 0
Так, громадяни виявляють чужих людей, які в списках виборців значаться нібито мешканцями їхніх квартир.

У Винниках, за словами міського голови Львова Андрія Садового, громадяни виявляють чужих людей, які в списках виборців значаться як мешканці їхніх квартир. Про це він пише у себе на Фейсбуку.

«Таких фактів вже є кілька і всі у Винниках. Цими інцидентами вже займається поліція. Дуже прошу всіх, коли отримуєте бюлетень і ставите свій підпис, перевірте, чи у вашому помешканні не записані інші люди», – йдеться в повідомленні.

Водночас, як розповіли у коментарі Tvoemisto.tv у громадянській мережі «Опора», не на всіх дільницях є їхні спостерігачі, та вже виїхали на сім пунктів голосування до Винників. Наразі підтвердженої інформацію стосовно фальсифікації на виборах у місті Винники не мають.

Нагадаємо, Тvoemisto.tv дало детальну інструкцію для виборця та інформувало про всі зміни, до яких треба бути готовими. Окрім цього, про перебіг подій на виборах у Львові, можна дізнатися у матеріалі: Місцеві вибори 2020 у Львові та ОТГ. Найважливіше.

Ольга Коваль


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!