В Україні запрацював сервіс відкритих даних про реєстрацію авто

1540 0
Сервіс не міститиме конфіденційної інформації про власників транспортних засобів.
Фото: firstsocial.info

Фото: firstsocial.info

Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ (МВС) оприлюднив відкриті дані про первинну реєстрацію автівок.

На основі цих даних у партнерстві з Texty.org створено сервіс, що надає доступ до інформації, починаючи з 2013 року. Її оновлюватимуть щомісяця. За посиланням можна порівняти дані щодо реєстрації автівок за регіоном, датою випуску, маркою та моделлю, типом палива чи кольором.

Сервіс допоможе зрозуміти тенденції автомобільного ринку, унеможливить маніпуляції державними даними, зменшить корупційні ризики, вирівняє інформаційні умови для всіх учасників авторинку, вважають у МВС.

Читайте також: У МВС опублікували прейскурант усіх послуг. Перелік

При цьому він не містить конфіденційної інформації, але надає можливість ознайомитися з технічними характеристиками зареєстрованих авто.

Окрім даних про реєстрацію легкових автомобілів, проект охоплює дані  реєстрації інших транспортних засобів, зокрема, автобусів та мікроавтобусів.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!