Вакарчук придумав, як позбутись мандата без рішення Верховної Ради

1194 0
Замість нього в парламент зайде юристка Аліна Свідерська.
Фото: УП

Фото: УП

Святослав Вакарчук, який вирішив скласти депутатський мандат, але його рішення не підтримали нардепи, вийшов із фракції «Голос». Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Святослав Вакарчук пояснює таке рішення тим, що народні депутати не залишили йому вибору, відмовившись проголосувати за складання мандата. Такий спосіб відмовитись від депутатських повноважень – вимушений і формальний. Водночас він запевнив, що залишиться членом партії «Голос». Тепер на з’їзді партії його мають виключити з виборчого списку, після чого він уже не буде нардепом.

Замість нього в парламент зайде юристка Аліна Свідерська. 11 червня Святослав Вакарчук зареєстрував заяву про складання повноважень народного депутата, але на засіданні Верховної ради 18 червня інші нардепи за це рішення не проголосували.

Читайте також: Святослав Вакарчук розповів про фінансування своєї партії

Нагадаємо, у травні торік Святослав Вакарчук створив партію «Голос», із якою взяв участь у позачергових парламентських виборах. Через рік головою партії обрали Кіру Рудик.

До Верховної ради зі Львова та області пройшли від його партії пройшли Наталія Піпа, Галина Васильченко, Роман Лозинський та Ярослав Рущишин.

Додамо, що у 2007 році на позачергових виборах до Верховної Ради Святослав Вакарчук був 15-тим  номером у списку партії «Наша Україна – Народна самооборона», отримав депутатський мандат, але через рік добровільно склав повноваження.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!