Велосипедистів Львова запрошують на запуск першого в Україні веловагону

3062 0
Цієї п`ятниці на Львівщині запустять перші спеціалізовані вагони адаптовані під потреби велосипедистів, які курсуватимуть за напрямком Львів-Мукачево та Львів-Ужгород. Про це повідомив начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Роман Теребенець.
Фото: cfts.org.ua

Фото: cfts.org.ua

«Запуск веловагонів, без сумніву, дозволить активізувати як внутрішній, так і зовнішній туризм. Тому впродовж останніх двох місяців спільно з «Львівською залізницею» та велоспільнотою ми активно працювали над реалізацією цього проекту, аби створити комфортні умови для подорожування та перевезення велосипедів, – зазначив Роман Теребенець. – Зараз облаштували вагони лише у електропоїздах найпопулярніших серед велосипедистів напрямків, але якщо проект себе виправдає, то будемо розширювати його й на інші маршрути».

За його словами половину вагону переобладнали для роверів, зокрема прикріпили гаки для вертикального кріплення, а на іншій половині залишили  сидіння, призначені для власників велосипедів.

Нагадаємо, спеціальні велотраси є у Славську та Воловці. Туди найчастіше мандрують велогрупи, які дотепер мусили тулитися по тамбурах.

Охочих запрошують  на офіційне відкриття тестового вагону, яке відбудеться цієї п`ятниці, 20 травня, о 6:50 на Головному залізничному вокзалі (пл. Двірцева, 1). За детальною інформацією звертайтеся за телефоном 0963748122 (Христина).

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар