Як у Львові миють трамваї та тролейбуси. Фото

4515 0
Від 15 червня 2015 року працівниць-мийниць ЛКП «Львівелектротранс» об'єднали в один структурний підрозділ - дільницю прибирання рухомого складу. Мийники на дільниці прибирання рухомого складу підприємства «Львівелектротранс» працюють в 2 зміни, щоб трамваї і тролейбуси щодня могли курсувати містом в належному санітарному стані.
фото: прес-служба ЛМР

фото: прес-служба ЛМР

Як інформує прес-служба міста, загалом 22 працівниці відмивають вагони в трамвайному і тролейбусному депо. На денній зміні працюють 2 мийниці, а на нічній – 5 працівниць. В середньому 1 мийниця в нічну зміну прибирає 12-13 вагонів.

«Коли трамвай чи тролейбус заїжджає в депо, догляд та вологе прибирання починається як з середини, так і ззовні вагону. Насамперед з вагонів змивають пил струмом води, потім мийниці щітками протирають зовнішні поверхні вагонів. Далі ретельно працівниці обробляють салони вагонів. Вони використовують для прибирання як автоматичну мінімийку Karcher, так і звичайний порохотяг. Особливу увагу звертають на поручні, сходи, крісла в салоні, обов’язково здійснюють дезінфекцію вагону. В тролейбусному депо також працює миюча машина: під струмом води автоматичні щітки миють зовнішню частину вагону. Далі справа за працівницями – вони протирають підлогу в салоні, двері, вікна», - розповіли у ЛКП «Львівелектротранс».


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар