Політична реклама

З автовокзалу "Північний" у Львові відправлятимуться закордонні рейси

789 0
25 жовтня у Львові здали в експлуатацію новий автовокзал, що розташований на місці колишньої АС-2 на вул. Богдана Хмельницького, 225.

Звідти щодня відправлятимуть тисячу автобусів, а розрахований новий автовокзал на 10 000 пасажирів, інформує Zaxid.net

Вокзал розташований у триповерховій будівлі загальною площею 1500 м кв. На першому поверсі – каси, на другому – сучасний зал очікування з електронним табло та кафе, а на третьому – міні-торговий центр. На вокзалі вже є кімната матері і дитини, а незабаром також з’явиться спеціальне приміщення для неповносправних.

Крім того, найближчим часом у всій будівлі має з’явитись покриття wi-fi. Персонал автовокзалу збільшився на 80 осіб. Попри це, обіцяють тут, на ціну квитків нововведення не вплинуть.

За попереднім планом автовокзал має працювати цілодобово, але поки не збільшиться пасажиропотік, він працюватиме з 6:00 по 22:00.

Щодо експлуатації автовокзалу, то тут планують розвивати закордонні перевезення. «Буде близько 20 відправлень за кордон: на Варшаву, Люблін і Томашів, бо вони поки що відправляються з центрального вокзалу. А також напрямки на Брест і Мінськ. Але, в основному, звідси відправлятимуться міські, приміські та міжобласні маршрути у радехівському, волинському, київському та рава-руському напрямках», ― сказав Ігор Дума.  


Читайте також: