Земельні ділянки на Львівщині для учасників АТО. Онлайн-перелік

2733 0
Головне управління Держгеокадастру у Львівській області розробило 15 масивів земельних ділянок для ведення садівництва, які пропонуються учасникам антитерористичної операції на Сході України.

Враховуючи суспільний інтерес до процесу надання учасникам АТО земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на сайті Держгеокадастру Львівщини оприлюднено інформацію про  розроблені масиви земельних ділянок. "Учасники АТО та сім’ї отримали можливість онлайн знайомитись з переліком запропонованих їм земельних масивів. У подальшому цю інформацію щотижнево оновлюватимуть та доповнюватимуть на нашому сайті, відповідно до потреб громадськості", – зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький. Із детальнішою інформацією можна ознайомитись на сайті Держгеокадастру Львівщини.

Читайте також: Як учасникам АТО та їх сім’ям отримати квартиру у Львові? Перелік документів

Довідка: У приміщенні Головного управління Держгеокадастру у Львівській області діє "Єдине вікно" для учасників АТО (пр. Чорновола,4, 10 поверх, к. 88). Безоплатна приватизація здійснюється громадянами України, які раніше не скористалися правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення, – інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!