Частину вулиці Шевченка закривають на ремонт. Як курсуватимуть автобуси та трамвай

1003 0
Зміни у маршруті спричинені ремонтними роботами на вулиці Шевченка
Фото: Тарас Бабенчук

Фото: Тарас Бабенчук

Від завтра у Львові закривають для руху частину вулицю Шевченка, від Янівського цвинтаря до вулиці Залізничної, тож до 31 серпня автобус №17 курсуватиме за зміненим маршрутом.

Читайте також: Як на Шевченка у Львові будують кільце. Фото, відео

«Із 7 березня, у зв’язку з перекриттям вул. Левандівської, автобусний маршрут №17 курсував з вул. Щурата, через вул. Городоцьку, вул. Сяйво і до Протезного заводу. Від завтра, 14 березня, перекривають ділянку вул. Шевченка, і тому маршрут №17 курсуватиме з вул. Щурата, через вул. Городоцьку, тоді по вул. Шевченка, до перекриття –до повороту на вул. Залізничну», – пояснив керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Автобуси №6а та 11 не курсуватимуть узагалі, а трамвай №7 їздитиме лише до церкви Анни. Водночас автобус №49 замість Шевченка їхатиме по Тунельній, Винниці та проспектом Чорновола.

Читайте також: У Львові погодили будівництво нової вулиці на Левандівці. Схема

Додамо, що кільце на вулиці Шевченка почали будувати 31 січня. Роботи виконує ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» за 89,6 млн грн. Із 7 березня через ремонт перекрили Левандівську, через що автобус №11 скасували, а нічний 6Н тепер їздить через Тунельну та Чорновола.

Саму вулицю Шевченка реконструюватимуть у три етапи: будуватимуть кільце, далі візьмуться за реконструкцію другої ділянки – вулиці від Хорватської до Ярослава Мудрого, й далі до Залізничної. У бюджеті розвитку на 2020 рік на відтинок від Хорватської до Ярослава Мудрого заклали 61 млн грн, а на частину вулиці від Ярослава Мудрого до вул. Залізничної – лише 19 млн грн зі 140 млн грн необхідних. Загалом реконструкція вулиці Шевченка має тривати два роки.

Проєкт реконструкції вулиці розробили у 2013 році. Тоді ЛКП «Львівавтодор» замовив проект у ТзОВ «Трамдорпроект». Частково кошти на ці роботи виділив ЄІБ. Торік проєкт доопрацювали та затвердили на засіданні виконкому. 


+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!