Як на Шевченка у Львові будують кільце. Фото, відео

4661 1
Минулого тижня для руху перекрили вулицю Залізничну.
Фото: Тарас Бабенчук

Фото: Тарас Бабенчук

На вулиці Шевченка почали будувати квазі-кільце, яке має розділити потоки приватного та громадського транспорту, пришвидшити проїзд трамваїв та покращити виїзд із Рясного та Левандівки в напрямку центру.

Читайте також: На Новому Львові планують збудувати нову вулицю

Підрядна компанія ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» вже почала підготовчі роботи зі сторони вулиці Залізничної, яку з лютого до серпня перекрили для руху.

Роботи виконує ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» за 89,6 млн грн. Саму вулицю Шевченка реконструюватимуть у три етапи: будуватимуть кільце, далі візьмуться за реконструкцію другої ділянки – вулиці від Хорватської до Ярослава Мудрого, й далі до Залізничної. У бюджеті розвитку на 2020 рік на відтинок від Хорватської до Ярослава Мудрого заклали 61 млн грн, а на частину вулиці від Ярослава Мудрого до вул. Залізничної – лише 19 млн грн зі 140 млн грн необхідних. Загалом реконструкція вулиці Шевченка має тривати два роки.

Читайте також: У Львові погодили будівництво нової вулиці на Левандівці. Схема

Нагадаємо, проєкт реконструкції вулиці розробили у 2013 році. Тоді ЛКП «Львівавтодор» замовив проект у ТзОВ «Трамдорпроект». Частково кошти на ці роботи виділив ЄІБ. Торік проєкт доопрацювали та затвердили на засіданні виконкому. 

Тарас Бабенчук


Читайте також:
3 Лютого, 2020 21:05
Іван Тепер зрозуміло що за кільце.
Вул.Хуторівку ще потрібно показати та розповісти про тролейбус.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!