Автобус №6а не курсуватиме пів року. У Львові закрили частину вулиці Шевченка

1791 0
Трамвай №7 курсуватиме лише до церкви Анни.
Фото: Westnews

Фото: Westnews

Від сьогодні, 14 березня, й до 31 серпня у Львові на ремонт закрили частину вулиці Шевченка – від Янівського кладовища до вулиці Залізничної. Через це деякі маршрути до Рясного не курсуватимуть узагалі, а деякі змінюють звичні маршрути.

Читайте також: Як на Шевченка у Львові будують кільце. Фото, відео

Зокрема автобус №6а, що сполучає площу Галицьку та Рясне-1, скасували до кінця серпня, а також не курсуватиме автобус №11, що раніше їздив із проспекту Червоної Калини до Рясного-2. Натомість трамвай №7, що їздить із Погулянки до вулиці Татарбунарської, курсуватиме лише до церкви Анни на Городоцькій.

Водночас автобус №17, що курсував через Городоцьку та Сяйво до протезного заводу, тепер їздить із Щурата, через Городоцьку, тоді по Шевченка, до перекриття – до повороту на вул. Залізничну.

Водночас автобус №49 замість Шевченка їхатиме по Тунельній, Винниці та проспектом Чорновола. По 5 автобусів ще 7 березня додали на маршрут №47а, що їздить через Тунельну до Рясного.

Приміські автобусні маршрути, що курсують на автостанцію №4 (вул. Шевченка, 105), перенесуть на автостанцію «Західна» (вул. Городоцька, 359). 

Читайте також: У Львові погодили будівництво нової вулиці на Левандівці. Схема

Нагадаємо, що квазі-кільце на вулиці Шевченка почали будувати 31 січня. Роботи виконує ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» за 89,6 млн грн. Із 7 березня через ремонт перекрили Левандівську, тож нічний 6Н тепер їздить через Тунельну та Чорновола.

Саму вулицю Шевченка реконструюватимуть у три етапи: будуватимуть кільце, далі візьмуться за реконструкцію другої ділянки – вулиці від Хорватської до Ярослава Мудрого, й далі до Залізничної. У бюджеті розвитку на 2020 рік на відтинок від Хорватської до Ярослава Мудрого заклали 61 млн грн, а на частину вулиці від Ярослава Мудрого до вул. Залізничної – лише 19 млн грн зі 140 млн грн необхідних. Загалом реконструкція вулиці Шевченка має тривати два роки.

Проєкт реконструкції вулиці розробили у 2013 році. Тоді ЛКП «Львівавтодор» замовив проект у ТзОВ «Трамдорпроект». Частково кошти на ці роботи виділив ЄІБ. Торік проєкт доопрацювали та затвердили на засіданні виконкому. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!