Біля Forum Lviv дозволили збудувати новий квартал із ТРЦ та офісами. Візуалізація

5469 0
Територію, обмежену детальним планом, мають розділити на шість кварталів.
Візуалізації з ДПТ

Візуалізації з ДПТ

Депутати ЛМР погодили детальний план території в районі вулиць Газової, Куліша, Балабана, та Джерельної, за яким там збудують новий торговий центр із офісами та житловими приміщеннями. За цю ухвалу проголосували сьогодні, 7 вересня.

Читайте також: На території Львівського мотозаводу хочуть збудувати готельний комплекс і житловий будинок

Частково ця територія вже сформована змішаними кварталами житлової, громадської та виробничої забудови, втім територія колишнього Львівського газового заводу залишається занедбаною. Площа ДПТ становить 12,8 га, а першу чергу планують реалізувати за 5 років.

Територію, обмежену детальним планом, мають розділити на шість кварталів. У першому планують зберегти наявну забудову та збудувати тут 5-поверхову громадську будівлю.

Як розповів під час пленарного засідання головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, житла на цій території будувати не планують, натомість можливі окремі житлові приміщення у комерційній забудові.

У другому та третьому кварталі також пропонують зберегти наявні будівлі та дозволити їх можливу реконструкцію. Доповнити другий квартал хочуть сквером та відкритим громадським простором.

На колишніх виробничих територіях четвертого кварталу запланували звести нові будівлі громадського призначення та трансформаторну підстанцію. У п’ятому та шостому кварталах має з’явитися 4-6 поверхове житло, будівлі громадського та торгового призначення. Передбачається, що у новому кварталі з’явиться до 6 тис. робочих місць, що зменшить маятникову міграцію населення у центр міста.

За проєктом ДПТ, вулиця Газова стане пішохідною з можливістю заїзду спецтранспорту. При моделюванні пасажиропотоків у районі детального плану врахували зміни, які вже запрацювали на проспекті Чорновола та вулиці Куліша. Вздовж головних пішохідних алей та вздовж вулиць із зеленими смугами в межах їхнього поперечного профілю рекомендують улаштовувати декоративні пониження озелененої зони, аби регулювати мікроклімат кварталу.

Читайте також: У Львові дозволили забудову території двох заводів на Підзамчі

Для збереження зелених площ пропонують влаштувати проектовані автостоянки на території кварталу із покриттям із перфорованих плит замощення або газонних решіток ТТЕ та шумовідбивні екрани зі сторони залізничної колії.

Додамо, що тепер забудовники кварталу мають звернутися до виконкому ЛМР для затвердження містобудівних умов і обмежень для будівництва, а відтак – отримати дозвіл на початок робіт у ДАБІ. Водночас оголошення про оренду приміщень у майбутніх бізнес-центрах активно публікують на інтернет-майданчиках.

Вікторія Ейсмунт

Візуалізації з ДПТ


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!