Депутати ЛМР затвердили детальний план в районі вулиці Поповича, де хочуть збудувати 5-поверхівку

2984 0
У новобудові на Поповича, 6 мають збудувати два підземні поверхи на 12-16 авто.
Візуалізація ДПТ

Візуалізація ДПТ

У Львові затвердили детальний план території, обмеженої вулицями Мартовича, Григоровича та Дудаєва, за яким на вулиці Поповича хочуть збудувати 5-поверхівку. За цю ухвалу сьогодні, 7 вересня, проголосували 35 депутатів ЛМР.

Читайте також: Два нові готелі та підземний маршрут для туристів. Як планують упорядкувати центр Львова

Згідно з містобудівною документацією, головним завданням ДПТ є будівництво нового житла на Поповича, 6 за ініціативи ОСББ «Грушевський». Цей двоповерховий будинок збудували у 1960-70 роках, а його стан оцінюють як незадовільний. Нині тут проживає 25 мешканців у 15 квартирах. Забудовник пропонує знести будинок і збудувати новий 5-поверховий за кошти інвестора.

Керівником ОСББ «Грушевський» вказаний Георгій Пушинський, а засновниками – Лілія та Микола Князевичі й Степанія Марчак.

На території ДПТ розташовані два дитсадочки та три школи. Крім цього, автори детального плану запропонували облаштувати дитсадок у будівлі колишнього військомату Галицького району на вулиці Каліча Гора, 5.

Читайте також: Школа, апарт-готель та житловий комплекс. Як може змінитися територія Львівського нафтомаслозаводу

Проїжджу частина, за детальним планом, мають до 6 м на вулиці Дудаєва, Стефаника, Мартовича, Григоровича і Поповича. Також на Дудаєва планують запровадити двосторонній рух та заборонити паркування. На інших вулицях ДПТ планують влаштувати вуличну стоянку з паралельним паркуванням, де сумарно можна розмістити 54 автомобілі. У новобудові на Поповича, 6 мають збудувати два підземні поверхи на 12-16 авто.

Під час обговорення ДПТ, депутати звернули увагу на те, що затверджувати детальний план у історичній частині міста без затвердженого історико-архітектурного опорного плану не можна. Втім, як пояснила керівниця юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич, у детальному плані враховані пропозиції історико-архітектурного опорного плану, тому юридичних порушень в ухвалі немає.

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!