Допомога з житлом і працевлаштуванням. Для українців у Європі запустили гарячу лінію

1637 0
Під час пілотного проєкту фахівці консультуватимуть українців у Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччині, Словенії, Литві та Німеччині.
Фото: infoprostir.te.ua

Фото: infoprostir.te.ua

Міністерство цифрової трансформації запустило гарячу лінію для біженців з України за кордоном. Тепер українці, що перебувають у країнах Європи, зможуть дистанційно та оперативно отримати всю інформацію про:

  • отримання статусу тимчасового захисту або інші правові підстави перебування на території іншої держави,
  • допомогу із житлом і ресурсами підтримки з працевлаштування для українців,
  • ведення бізнесу в 7 країнах ЄС (Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччині, Словенії, Литві та Німеччині) та як згодом зробити релокейт в Україну.

 

Читайте також: Доступ до освіти, медпослуг і соціальних пільг. На що можуть розраховувати українці в Італії

«Наразі під час пілотного проєкту фахівці центрів Дія.Бізнес консультуватимуть українців у Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччині, Словенії, Литві та Німеччині. Запити з інших країн ЄС готуватимуть індивідуально. Центр також надаватиме відповідні консультації внутрішньо переміщеним особам в Україні», – повідомили у пресслужбі Мінцифри.

Отримати безоплатну консультацію можна за номерами телефонів: 080 033 31 83 (дзвінки безоплатні на території України) та +48 22 266 22 75 (міжнародний номер для дзвінків із території країн ЄС, плата за дзвінки стягується відповідно до тарифних умов оператора).

Нагадаємо, що про те, на які умови можуть розраховувати українців в Польщі, Словаччині, Німеччині, Канаді, США тощо, детально можна прочитати за посиланням.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!