Київ

Дитячу поліклініку в Ірпені обладнали сонячною електростанцією

315 0
Всього в поліклініці встановили 60 сонячних панелей потужністю 24 кВт.

Ірпінську дитячу міську поліклініку обладнали сонячною електростанцією. Її встановили на даху медзакладу. Про це повідомив перший заступник міського голови Ірпеня Андрій Кравчук.

Всього в дитячій міській поліклініці встановили 60 сонячних панелей потужністю 24 кВт. Така електростанція дозволить медзакладу економити до 250 тис. гривень на рік на електроенергію. Також завдяки станції буде налагоджена безперебійна робота медзакладу під час аварійних відключень світла.

Сонячні панелі доповнені установками для зберігання енергії. Саме вони дозволять забезпечити енергоживлення поліклініки щонайменше на 8 годин у разі відсутності електроенергії.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!