Львів'ян запрошують на благодійний концерт. Як долучитись

2109 0
16 червня львів'ян запрошують на благодійний концерт оперної діви Оксани Кровицької. Під час концерту збиратимуть кошти на купівлю портативного ультразвукового апарату VIVID I,General Electric Healthcare для дитячої кардіології у Львові.
Фото: ВолиньPost

Фото: ВолиньPost

Для порятунку немовлят потрібен ультразвуковий портативний апарат для ехокардіографії. Ціна такого пристрою -  більше 40 000$. Клуб Ротарі Львів Інтернешнл вирішив допомогти зі збором коштів та влаштовує Благодійний концерт у Львівській філармонії.  

У Львові щороку народжується щонайменше 250- 300 дітей з вродженими вадами серця, 40 % з яких у важкому стані, що потребує негайного втручання лікарів. Це дасть дитині шанс на життя в подальшому. В рік народжується 300-400 дітей з вродженими вадами серця. Майже 30-40% серед них - критичні вроджені вади серця (ВВС), які вимагають термінової інтенсивної медичної терапії, стабілізації загального стану, транспортування протягом перших годин життя і хірургічного лікування протягом перших 7-10 днів життя. Для вчасної та ретельної діагностики необхідний ультразвуковий апарат з Доплером. Щомісячні амбулаторні консультації з метою усунення вродженої патології у всіх регіонах Львівської області проводяться мобільною бригадою. Діагностика здійснюється портативною ультразвуковою машиною «My Sono», без виявлення потоку Доплера.

У 2003 році машина була куплена міжнародним Ротарі-клубом, як частина програми «Західно-української ініціативи із охорони здоров'я дитини». Завдяки цьому проекту, на основі Львівської обласної дитячої лікарні був створений центр для «інформаційної діагностики вроджених вад серця».

16 червня  всесвітньо відома оперна співачка Оксана Кровицька погодилась приїхати з Нью-Йорка задля цієї важливої справи.

Якщо Вас цікавить, як придбати квиток, заходьте на сайт http://lvivinternational.com/  або зателефонуйте за номером: +38 096 02 44 843

Довідка. Оксана Кровицька з 1993 року своїм сопрано здобувала визнання у публіки США. Спочатку співачка підкорила Нью-Йорк, потім — оперні театри Флориди, Сан-Франциско, Палм-Біч, Монте-Карло та інші найяскравіші концертні зали Америки. Серед найкращих ролей Оксани Кровицької — Мюзетта і Мімі з «Богеми», Віолетта з «Травіати», Чіо-Чіо-сан з «Мадам Баттерфляй», про яку у New York times написав: «Cаме така Баттерфляй, яку хотів Пуччіні». Гастрольна мапа оперної зірки не обмежується США — вона виступала в Мексиці та Чилі, в Європі, зокрема — в Німеччині та Італії. Була удостоєна найвищої для вокалістів американської нагороди — «Diva Award».


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!