На якому етапі будівництво муніципального тиру у Львові

658 0
Всі зовнішні будівельні роботи планують завершити до кінця березня.
Візуалізація муніципального тиру/ Фото: Антон Нікулін Facebook

Візуалізація муніципального тиру/ Фото: Антон Нікулін Facebook

На вулиці Лисенка у Львові вже на 50 відсотків збудували муніципальний стрілецький тир. Раніше це було нежитлове занедбане приміщення, яке зараз за кошти меценатів реконструюють у сучасний спортивний об’єкт закритого типу. Про це повідомила пресслужба ЛМР. 

Як повідомив начальник управління спорту Львова Антон Нікулін, вже готова четверта секція, тож найскладніші будівельні роботи вже позаду. Всі зовнішні будівельні роботи планують завершити до кінця березня цього року і одразу перейти до внутрішнього монтажу спеціального обладнання для стрільби. Паралельно вже триває процес закупівлі необхідного стрілецького обладнання.

Загалом стрілецький тир матиме три поверхи: на першому рівні – тир для стрільби з вогнепальної зброї на 25 метрів, на другому рівні – тир для спортивних дисциплін, кульова стрільба на 50 та 25 метрів, третій – лучне поле на 18 метрів та навчальні аудиторії. Кульова стрільба відповідатиме всім нормам, передбачена сучасна система підвезення і заміни мішеней. Окрім того, заплановано функціональне використання даху: в теплу пору року на останньому рівні також можна буде проводити заняття зі стрільби з лука на 50 м. Також в споруді передбачені всі необхідні технічні та адміністративні приміщення.

Читайте також: Як виглядатиме муніципальний тир у Львові. Візуалізація

Загальна площа тиру – 1 817 м², орієнтовна вартість проєкту – 80 млн грн.

Важливо, що будівля буде повністю інклюзивною та доступною для всіх спортсменів та відвідувачів.

Для довідки 

На вул. Лисенка, 23а розташований будинок колишнього Куркового товариства, стилізований під середньовічний замок, збудований 1826 року. Саме тут 1868 року відбулись установчі збори майбутнього товариства «Просвіта», а 10 березня 1869 року організовано перший у Львові шевченківський концерт.

За радянських часів у будинку був тир. Приміщення колишнього братства використовували також для репетицій ансамблю пісні й танцю Прикарпатського військового округу. За незалежності будинок реставрували, й у 2015 році тому тут облаштували музей визвольної боротьби. Детальніше про історію вулиці Лисенка дізнавайтеся в матеріалі Tvoemisto.tv.

Юлія Кметик

фото: ЛМР

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!