Наступного року у Львові планують відреставрувати колону св. Христофора

2013 0
Наступного року в рамках реалізації українсько-польського проекту «Збереження спільної культурної спадщини» у Львові продовжуватимуть реставраційні роботи у Вірменському соборі. Зокрема, заплановані роботи з відновлення колони св. Христофора.
Фото: zabytki.in.ua

Фото: zabytki.in.ua

«Наразі завершено 8-й етап робіт із реставрації поліхромії у Вірменському кафедральному соборі та вже запланували на 2015 рік реставрацію на останньому пряслі північної стіни, а також опрацювання програми реставрації для стелі та купола», – розповіла начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, інформує прес-служба Львівської міськради.

Також, за її словами, у 2014 році проведено дослідницькі роботи колони св.Христофора, що у Вірменському дворику. Наступний етап – планування та проведення власне реставрації.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!