Навпроти Палацу спорту на Мельника збудують творчий центр для дітей. Візуалізація

6024 0
Раніше ДАБІ оштрафувала забудовника за незаконне будівництво.

На вулиці Мельника, 21 у Львові збудують комплекс творчого центру дитини та юнацтва. Відповідні містобудівні умови та обмеження затвердили на засіданні виконавчого комітету ЛМР сьогодні, 8 лютого.

Читайте також: Як виглядатие Палац спорту у Львові після реконструкції. Візуаліація

Поверховість будинку не має перевищувати 18 м. Торік забудовник почав там незаконне будівництво та добудував новий поверх без погодження в управлінні архітектури. Тоді ДАБІ оштрафувала Благодійний фонд «Лабораторія соціального новаторства» на понад 66 тисяч гривень, а згодом ще на 92 тисячі.

У рядянські часи тут був дитячий садок. Сам будинок не є пам’яткою архітектури але належить до забудови 30-х років у стилі функціоналізму.

Такий вигляд мав будинок до реконструкції

Такий вигляд матиме будинок після реконструкції

Читайте також: У Львові зведуть сучасні закриті корти та реконструюють Палац спорту «Україна». Візуалізація

Згідно з даними системи YouControl, Благодійний фонд «Лабораторія соціального новаторства» створили у 2016 році. Його основним видом діяльності є надання соціальної допомоги без забезпечення проживання.

Його засновниками є Андрій Єлісеєв та Ярослав Пиж. Андрій Єлісеєв володіє компаніями, що займаються видавництвом книг. Ярослав Пиж є очолює Українську баптистську теологічну семінарію у Львові.

Візуалізація ЛМР


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!