Хочуть назвати Юрієм. У лікарні на Орлика розповіли про стан малюка, якого залишили у «Вікні життя»

2817 0
Цього року це перший випадок, коли дитину залишили в «Вікні життя», а за 4 останніх таких було шість.
фото: лмр

фото: лмр

У «Вікні життя» міської дитячої лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, 9 травня залишили п'ятиденне немовля. Медики виявили у хлопчика жовтяницю, тож нині він отримує необхідну терапію. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив головний лікар медзакладу Дмитро Квіт.

«Він є у загальному відділенні для новонароджених, стан його наближається до задовільного. Малюк поки що має жовтяницю – хвороба, яка не є загрозлива, якщо її вчасно лікувати. Гарно їсть, сприймає той об’єм їжі, який йому за віком належить», – говорить він.

Читайте також: Українці зможуть самостійно обирати педіатра для дітей

Цього року це перший випадок, коли дитину залишили в «Вікні життя», а за 4 останніх таких було шість. Наразі малюк має пройти все обстеження, оскільки невідомо, хто його батьки та в яких умовах він був 5 днів від народження. Паралельно до обстеження, за словами головного лікаря, виробляють документи, зокрема, свідоцтво про народження. Потім соціальні служби надають йому скерування у будинок дитини.

«У середньому процедура триває до місяця, потім його переводять в будинок дитини, він має прізвище, ім'я, стає громадянином України, і будинок займається його всиновлення. Отак це виглядає за протоколом. Оскільки він народився на Юрія, то будемо давати йому імя Юрчик, так вирішили наші медсестри», – додає Дмитро Квіт.

Читайте також: Які медичні послуги в Україні будуть платними. Повний перелік

Нагадаємо, що «Вікно життя» у міській дитячій лікарні діє з березня 2017 року. Раніше у Львові функціонувало два «Вікна життя»: у шпиталі ім. митрополита Андрея Шептицького на вул. Озаркевича, 4 та у Львівському перинатальному центрі, що на вул. Вашингтона, 6. 

Ольга Коваль


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!