Під час матчу львівських «Карпат» на стадіоні помер чоловік

2391 0
У перерві одному із уболівальників стало погано, лікарі не змогли врятувати його життя.

Вчора, під час футбольного матчу між командами «Карпати» та «Чорноморець» одному із уболівальників стало погано. Протягом другого тайму шість медиків амагалися боролися за його життя, проте врятувати його не вдалося. Про це повідомляє сайт «Карпат».

«Сталася страшна трагедія – помер наш уболівальник. Безперечно, «Карпати» присвячують цю перемогу пану Владиславу. Також клуб візьме на себе усі витрати, пов’язані із похороном», – сказав віце-президент «Карпат» Олег Смалійчук.

Померлого уболівальника звали Владислав Мельник, йому було 50 років. Свою перемогу з рахунком 3 -1 «Карпати» присвятили йому.