Політична реклама

У «Голосі» заявили, що відчувають зростання підтримки по всій Україні

1294 0
«Люди шукають нових та професійних, адже вони не вірять ані «старим» політикам, ані некомпетентній центральній владі».

Друзі, колеги, партнери та прихильники Ярослава Рущишина на «Вечірній ватрі» зібрали 400 тис. грн на заставу для його кандидування на посаду голови Львівської ОТГ. А у Києві рейтинг «Голосу» зріст до 8,2 відсотків, а кандидат у мери столиці від політичної партії Сергій Притула вийшов на друге місце.

Про це свідчать дані соціологічної служби «Рейтинг». В опитуванні брали участь мешканці Києва, яким більше вісімнадцяти років. Опитали 1 200 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,8%.

Лідер «Голосу» на Львівщині Ярослав Рущишин наголосив, що фінансування кампанії партії на місцевих виборах у Львові та Львівській області відбувається прозоро і за європейськими стандартами.

Також, за його словами, тенденція до зростання підтримки «Голосу» закономірна і вона відчувається по всій країні. 

«Причина дуже проста – люди шукають нових та професійних, адже вони не вірять ані «старим» політикам, ані некомпетентній центральній владі. Саме тому ми маємо підтримку людей в регіонах, за останні кілька місяців відкрили 23 нових осередків на Львівщині, сформовані потужні команди у кожному районі Львова, діяльність партії підтримують волонтери», – розповів Рущишин.

За 11 місяців у парламенті фракція «Голосу» зробила більше, ніж будь-яка інша фракція поза монобільшістю. Про це свідчать дані голосувань та кількість прийнятих поправок від «Голосу». Наші нардепи продовжили санкції до російських соцмереж, створили ініціативу «Діємо разом», що уже надала допомогу лікарям на боротьбу з ковідом на суму більше 2 млн грн, саме наші нардепи відстояли мільярд гривень на «Нову українську школу» і почали акції протестів за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Ярослав Рущишин кандидує на посаду голови Львівської ОТГ від партії «Голос». Народний депутат, громадський діяч, меценат. У минулому Ярослав успішний підприємець, який створив тисячі робочих місць у Львові.

Більше про Ярослава та його команду тут.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!