Скільки у Львові інклюзивних зупинок громадського транспорту

867 0
Найбільших змін потребують трамвайні зупинки, які не можливо переробити без капітальної реконструкції вулиць.
Фото: Твоє місто/зупинка на площі Кропивницького

Фото: Твоє місто/зупинка на площі Кропивницького

У Львові 79 зупинок електротранспорту, або 22% від загальної кількості, відповідають вимогам інклюзивності. У них висота пасадкової платформи є на одному рівні з підлогою низькопідлогового транспорту і пасажири на кріслах колісних можуть без сторонньої допомоги потрапити в салон. Про це повідомили в управлінні вуличної інфраструктури ЛМР.

Найкраща ситуація щодо доступності зупинок на вулицях, які реконструювали протягом останніх 6-8 років. Йдеться про вулиці Бандери, Шевченка, Замарстинівську, Чернівецьку, проспекти Червоної Калини та Івана Павла ІІ, площу Двірцеву. Та на тих вулицях, де в минулі роки районні адміністрації виконували ремонти. Це вулиці Наукова, Любінська, Городоцька, Кульпарківська, просп. Чорновола.

Читайте також: Для чого на площі Ринок у Львові перекладають бруківку і хто за це заплатить

Ще 56% зупинок є частково доступними, тобто маломобільні люди можуть потрапити в транспорт за допомогою пандуса, наявного в салоні низькопідлогового транспорту. Це стосується в основному тролейбусних зупинок. На цих зупинках варто лише підняти висоту посадкового майданчика, щоб водіям було зручніше під'їжджати до краю платформи, а пасажирам на кріслах колісних - потрапляти в салон.

Значних змін щодо покращення доступності потребують 22% зупинок. З них 2%  - це трамвайні зупинки, які неможливо переробити без капітальної реконструкції вулиць. Йдеться про кінцеві зупинки на вулицях Шевченка та Пасічній.

Нагадаємо, що у Львові на карті-схемі руху міського електротранспорту з’явилась інформація про зупинки, пристосовані для маломобільних пасажирів. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!