На правах реклами

Більше, ніж просто житло, або як забудовники творять нову архітектуру міста

3310 0
Львів – перлина архітектурної спадщини, місто, історію якого можна читати по давніх мурах старих кам’яниць. Та, на жаль, не всі епохи лишили по собі гарний слід – не таке давнє минуле позначилося бідністю і сірістю архітектурних форм. На щастя, ця тенденція змінюється більш конструктивними рішеннями, у яких чимала увага приділяється екстер’єру житлових будинків.

А починалося все кілька років тому, коли Фонд зелених технологій Greenville став одним з перших забудовників, які почали запроваджувати новий підхід до будівництва. Зокрема, зелені технології, втілені в якісних будівельних матеріалах, таких як вентильовані фасади, і в озелененні дворів та навіть дахів будинків. Принципи комфорту у таких популярних зараз закритих дворах без автомобілів  теж починалися з Greenville та реалізуються в житлових комплексах Greenville House та «Місто трав».

Все хороше переймають дуже швидко – і вже зараз позитивні тренди на ринку новобудов набирають обертів. Тож після інновацій, започаткованих Greenville, інші будівельні компанії теж почали проектувати житло з врахуванням сучасних вимог. Дитячі та спортивні майданчики, що стали невіддільним атрибутом сучасних житлових комплексів, цікаві екстер’єрні та інтер’єрні рішення, які відзначають експертами навіть на міжнародних конкурсах, нові, європейські тренди змінюють зовнішність Львова.

І заодно формують нову культуру житлового будівництва, орієнтовану на кращу якість життя. Як наслідок, вибір споживачів переорієнтувався на первинний ринок нерухомості – згідно зі статистикою за останні роки частка купівлі первинного житла в Україні складає 60 відсотків на користь новобудов.

Конкуренція, що склалася, лише спонукає забудовників ставати кращими. І це стосується не тільки якості будівництва, а й надійності послуг, прагненню гарантувати відповідність проектів очікуванням споживача.

Для цього наприклад, вже на етапі моделювання об’єкту Greenville робить його максимально реалістичним, забезпечуючи відповідність всіх рендерів кінцевому результату.

Позитивні тенденції довіри, якості, європейського досвіду міської забудови розвиваються й іншими девелоперами, втілюючись у нових ідеях та спорудах, що гідні стати частиною сучасного урбаністичного простору.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!