Світлофори на ділянці у Львові змінили режим роботи. Як вони працюватимуть

1237 0
Тепер перейти дорогу у вказаному місці пішоходи можуть поетапно через кожен із трьох регульованих переходів.
Фото: skyscrapercity.com

Фото: skyscrapercity.com

Світлофори на вул. Княгині Ольги, 100 змінили режим роботи задля забезпечення безбар’єрності та інклизивності. Про це повідомила пресслужба Львівської міськради. 

«Це дозволить, зокрема, маломобільним людям, батькам з дитячими візочками, літнім людям без поспіху та безпечно переходити через кожен перехід. А також зменшить затримки у русі транспорту, в тому числі і громадського», – йдеться у повідомленні. 

Раніше на вказаній ділянці пішоходам давали 24 секунди, аби подолати усі три переходи та перейти на іншу сторону, проте тепер пішоходам дається по 13 секунд на поетапний перетин кожного регульованого переходу – на кожному з них необхідно поетапно натискати кнопки виклику для ввімкнення зеленого світла. При цьому зупиняється лише той транспортний потік, який перешкоджає людям перетнути проїзну частину.

«Якщо рухатись від ЖК «Добра Оселя» та натиснути кнопку виклику пішохідної фази, то червоний сигнал світлофора буде ввімкнуто лише для потоку на вул. Княгині Ольги, який рухається в сторону вул. Володимира Великого. Такий же принцип роботи буде для перетину трамвайних колій та непарної сторони вул. Княгині Ольги. Якщо пішоходу потрібно перейти через усю вулицю, тоді потрібно почергово натиснути кнопки виклику пішохідної фази на кожному з пішохідних переходів, включно з пішохідним переходом через трамвайні колії», – пояснив заступник директора ЛКП «Львівавтодор» з безпеки дорожнього руху Роман Кіндер.

Нагадаємо, що у Львові вже на четвертій вулиці запустили режим координованого керування світлофорами «Зелена хвиля». Детальніше про те, як працює нова система – за посиланням.

Володимир Федорович

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!