Політична реклама

Танці знімають стрес та лікують депресію

2023 0
Вчені знайшли нове підтвердження того, що танці не тільки корисні для фізичного здоров‘я людини, вони і мають позитивний вплив на душевне здоров’я. Найбільш ефективно позбавляють від стресу та занепокоєння уроки танго.

В експерименті, який проводили австралійські вчені, взяли участь добровольці у віці від 18 до 73 років. Половина учасників щодня відвідувала уроки танців тривалістю 1,5 години. Друга група лікувалася від депресії традиційними засобами і не відвідувала уроки танців.

Вчені зафіксували стан учасників до початку експерименту, а потім через два тижні та через місяць після його закінчення. У «танцюючою» групі симптоми депресії та стресу були значно ослабленими, у них поліпшилася якість життя й зникло безсоння. Такий же ефект зберігся й через місяць після закінчення занять. У контрольній групі були лише незначні позитивні зміни.

Якщо вам важко на душі, вмикайте музику й танцюйте так, ніби вас ніхто не бачить!

Джерело: vkurse.ua


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!