Політична реклама

Турчинов заявив, що Львовом не може керувати господарник, якому все одно, хто при владі

4271 0
Львів повинен залишатися прапором, на який орієнтується вся Україна.

Мені не байдуже, хто очолить Львів, адже це місто завжди було для мене духовним, культурним і моральним камертоном всієї України. Саме тут завжди був форпост української Незалежності та ідентичності. Про це заявив керівник Центрального виборчого штабу партії «Європейська Солідарність» Олександр Турчинов під час спільної пресконференції з нардепом Олегом Синюткою у Львові.

«Часто говорять, добре, щоб Львів очолював просто «господарник». Але знаєте, є різні господарники, і я переконаний, що Львовом не може керувати господарник, якому все одно, хто при владі – Янукович, Зеленський чи ще хтось, аби тільки домовитись. Це неприпустимо і небезпечно не тільки для Львова, а й для всієї України. Цей формат влади повинен відійти», – зауважив Турчинов.

За словами керівника штабу «ЄС», Львову потрібен очільник, який буде ставити на порядок денний питання захисту України, а не тільки питання комунальних проблем і покращення умов існування. У місті це важливо і це треба робити, але Львів повинен залишатися прапором, на який орієнтується вся Україна.

«Очільником Львова має стати той, кому не все одно. Місто має очолити справжній патріот, людина, якій не байдуже місто та країна. Загальнонаціональний лідер, який здатний вирішити як місцеві проблеми, так і стати щитом для всієї України. Саме такою людиною є Олег Синютка» – заявив Олександр Турчинов.

Також за словами політика, сьогодні на місцевих виборах вирішується доля нашої України, бо саме на цих виборах відбувається боротьба між двома таборами – з одного боку проукраїнські сили, а з іншого колаборанти, капітулянти, популісти, проросійські сили.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!