У Львові говоритимуть про нове бачення і сучасне розуміння якостей вітаміну D

2112 0
Знання пересічного українця про вітамін D можна вмістити у 2-х словах: рахіт та сонце. Добре, що сучасна медицина цим не обмежується, постійно вивчає властивості «сонячного вітаміну» і сприяє руйнуванню найпопулярніших міфів про нього. Сьогодні у Львові відбудеться дискусійна презентація на тему «Переусвідомлення вітаміну D як вітаміну здоров’я».
Фото: Twitter

Фото: Twitter

У 21 столітті з розвитком науки відбулося переосмислення та фактичне  перевідкриття вітаміну D, його ролі та властивостей. Дослідження показали, що вітамін D – це більше, ніж вітамін, за участі якого відбуваються численні процеси в організмі людини. Його дефіцит є не лише причиною захворювань, а й сприяє їх швидкому розвитку. 

СПІКЕРИ:

Віра Пирогова, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Яна Мартиненко, лікар-невролог дитячого відділення

Юлія Нікітіна, cтарший тренер фітнес центру «ПЛЯЖ»

Мар'яна Бенц, психолог, арт-терапевт, тренер тілесно-орієнтованих практик «Білояр» та «Жива», засновниця школи жіночності «Ладаниця» та провідний тренер Центру розвитку живих систем

КОЛИ?

Понеділок, 24 квітня, о 15:00.

За додатковою інформацією та щодо питань акредитації звертайтесь за телефоном: 0663753866, Сергій.

Партнерська публікація


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!