У Львові хочуть облаштувати ще 13 паркувальних майданчиків

757 0
Відповідний конкурс з визначення оператора платного паркування оголосила Львівська міська рада.
ФОТО: ЛМР

ФОТО: ЛМР

У Львові планують облаштувати ще 230 паркувальних місць у 13 локаціях. Відповідний конкурс з визначення оператора платного паркування оголосила Львівська міська рада. Одна з локацій – у Шевченківському районі, решта – у Личаківському та Галицькому районах міста. 

Читайте також: Паркування у Львові. Що змінилось та де найчастіше штрафують

Джерело: Львівська міська рада

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву з пропозиціями щодо облаштування майданчика для платного паркування, а також такі документи:

  • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців;
  • засвідчені заявником копії статуту (для юридичних осіб); документа, що посвідчує особу претендента (для фізичних осіб);
  • довідка з державної податкової інспекції про відсутність заборгованості щодо платежів до бюджету;
  • документ на право представлення інтересів претендента, якщо документи подає уповноважена особа.


Документи потрібно подати до 11 квітня 2023 включно на ім’я голови конкурсного комітету, директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олега Забарила за адресою: 79008, м. Львів, пл. Ринок, 1. Детальніша інформація – за посиланням.

Нагадаємо, у Львові планують облаштувати 34 нові платні майданчики для паркування на 789 місць загалом. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!