У Львові не надали згоди на відкриття перинатального центру

6217 0
Інспектор з технічного нагляду перинатального центру відмовився підписувати відповідний акт.

У Львові інспектор з технічного нагляду за реконструкцією перинатального центру Петро Цимбалюк відмовився підписувати акт готовності будівель до експлуатації і заявив про тиск зі сторони керівництва ЛОДА, яке змушує його поставити підпис під таким актом. Про це повідомляє Zaxid.net.

За його словами, для введення центру у експлуатацію існує ряд перепон. Зокрема, мова йде про кисневий генератор, доступ до якого не мають лікарі. Також у будівлі немає запасного дизельного генератору.

Читайте також: На Львівський перинатальний центр виділили майже 39 млн грн

За словами Цимбалюка, медики, що працюватимуть із новим медичним обладнанням, ще не пройшли навчання. Також перш ніж підписати акт готовності, Петро Цимбалюк мав отримати від підрядників сертифікати і паспорти на технічне та медичне обладнання, а їх йому не надали. Окрім того, він виявив невідповідність адміністративної будівлі лікарні проектній документації. Тут, зокрема, досі не проведений телефонний та інтернет-зв'язок.

З цих причин Петро Цимбалюк не був готовий підписувати акт готовності до експлуатації будівель Львівського перинатального центру. Він заявив, що з вимогою негайно підписати акт на нього тиснула заступниця голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

«17 травня мене викликали на нараду до заступниці голови ОДА Ірини Гримак, і вона у примусовому порядку хотіла зобов’язати мене підписати акт готовності. Я відмовився, бо його (ЛОКПЦ) ще не можна експлуатувати. Гримак мені на це сказала: «або ти підписуєш, або ти звільняєшся», – каже Петро Цимбалюк.

Читайте також: Порошенко відкрив у Львові перинатальний центр. Фото

Після розмови з Іриною Гримак, під час якої Петро Цимбалюк вказав на усі недоліки перинатального центру, ініціювало його відсторонення від технічного нагляду. УКБ ЛОДА уже надіслало у ДАБІ повідомлення про те, щоб хотіло б змінити Петра Цимбалюка на посаді інспектора з технагляду на керівника цього управління Володимира Кравця.

Зазначимо, що підписання акту готовності об'єкту до експлуатації – це перший крок у процесі введення будівель в експлуатацію. Після підписання цього документу, його направляють у ДАБІ, яка скликає комісію з фахівців, що приймають остаточне рішення, вводити об’єкт в експлуатацію, чи ні.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!