У Львові побільшає онлайн-світлофорів. Як це функціонуватиме

1053 0
Наразі до центрального пульта керування дорожнім рухом під’єднано 70 світлофорних об’єктів.
ФОТО УМОВНЕ / UNSPLASH

ФОТО УМОВНЕ / UNSPLASH

На вулицях Львова побільшає світлофорних об'єктів, керувати якими можна буде в онлайн-режимі. Цьогоріч до центральної системи керування дорожнім рухом планують під’єднати ще 60 об’єктів. Це дозволить в онлайн-режимі спостерігати за роботою світлофорів, оперативно реагувати на екстрені ситуації, дистанційно переналаштовувати їх тощо. Про це повідомили в ЛКП «Львівавтодор».

У комунальному підприємстві зауважили, що минулого року Львів безкоштовно отримав від міжнародних партнерів сучасну інтелектуальну систему моніторингу та управління світлофорними об’єктами Swarco Cloud. Вона вже встановлена на серверах Центру керування дорожнім рухом.

Читайте також: Затори у Львові. Чому світлофори в місті працюють так, а не інакше

Цей інструмент дає змогу фахівцям ЛКП «Львівавтодор»:

  • в реальному часі моніторити роботу світлофорних об’єктів – контролювати коректне функціонування режимів роботи та циклограм, стан обладнання (дорожніх контролерів, відеодетекторів тощо);
  • досліджувати статистику з детекторів транспорту, аналізувати дані про завантаженість перехресть, затримки в русі транспорту для подальшого розуміння та пошуку рішень на проблемних ділянках;
  • віддалено перепрограмовувати та оптимізовувати роботу дорожніх контролерів для покращення безпеки дорожнього руху та збільшення пропускної здатності;
  • оперативно реагувати на аварійні ситуації, якщо світлофорний об’єкт втратив зв’язок, або не працює (віддалено перезавантажувати, при необхідності відправляти аварійну бригаду для проведення додаткової діагностики або ремонтних робіт).


Як зазначив заступник директора з безпеки дорожнього руху ЛКП «Львівавтодор» Роман Кіндер, цьогоріч зробити керованими та інтегрувати у систему керування Swarco Cloud планують 60 світлофорних об’єктів. 

Читайте також:  На яких львівських перехрестях найбільш забруднене повітря

«Таким чином під контролем та управлінням на рівні центральної системи керування буде більшість світлофорів у Львові. А це сприятиме підвищенню безпеки та оптимізації руху на дорогах нашого міста», – додав Роман Кіндер. 

Нагадаємо, минулого року у Львові зробили керованими 25 світлофорних об’єктів. Відтак, наразі до центрального пульта керування дорожнім рухом під’єднано 70 світлофорних об’єктів.

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!