У Львові полюватимуть на п’яних водіїв. Як долучитись

6755 1
Зазвичай під час одного рейду активісти ловлять не менше 3-4 нетверезих водіїв.

У суботу, 22 вересня, відбудеться черговий рейд на нетеверезих водіїв, який організовує  «Пітбуль Львів» разом з іншими громадськими організаціями, спільно з патрульною поліцією Львівської області.

Як розповів у коментарі ;Tvoemisto.tv розповів координатор «Пітбуль Львів» Маркіян Кравченко, до участі в рейді вже зголосились 15 водіїв. Активісти збираються на паркінгу ТРЦ Victoria Gardens о  22:30. Спочатку активісти навідаються до барів та ресторанів, а після 02:00 – до нічних клубів.

Читайте також: Дорожній Pitbull. Як у Львові полюють на нетверезих водіїв

Щоб долучитись потрібно:

  • Автомобіль.
  • Напарник.
  • Телефон з інтернетом (Telegram і Zello).
  • Хороший настрій та бадьоий дух.

Інструктаж перед виїздом проводять голова ініціативи та поліцейські. Зазначимо, що «Пітбуль» став одним із переможців у другій хвилі фінансування проектів Інноваційним Фондом взаємодії поліції з громадою Police Training Assistance Project (PTAP). Учасники Всеукраїнського проекту «Пітбуль», який діє у 8 містах України, вже понад рік виявляють нетверезих водіїв і передають їх у руки поліції, дбаючи про безпеку учасників дорожнього руху.

Нагадаємо, що медіахаб «Твоє місто» спільно з Львівською обласною державною адміністрацією та патрульною поліцією Львівської області проводить на теренах Львівщини широку інформаційну кампанію «Безпечні дороги», в межах якої заплановане проведення дискусій, інтерактивних конкурсів, інформаційних уроків для учнів молодших класів.

Читайте також: Коли ми зможемо їздити Львовом із гідністю і комфортом?

#Безпечні дороги – кампанії, спрямована на безпеку дорожнього руху, яка була розпочата наприкіці минулого року медіа-хабом «Твоє Місто» в співпраці з соціальною ініціативою УГКЦ «Хтось не зробить», Патрульною Поліцією Львівщини та Львівською міською радою. За підтримки соціально відповідального бізнесу, зокрема компанії «Арія Моторс», «Вухо.ком» та радіо-патнера кампанії – Радіо «Львівська Хвиля» було проведено цілий цикл соціально-інформаційних акцій та заходів, які дали позитивні результати. На закінчення 1 півріччя за даними  статистики суттєво скоротилася  кількість важких ДТП і вдвічі зменшилася кількість смертельних випадків в місті. Протягом літа було прийнято рішення про розширення кампанії#Безпечні дороги на Львівську область. «За підтримки партнерів та у співпраці з програмами Львівської обласної державної адміністрації ми розраховуємо на позитивну динаміку в межах області, що дасть можливість максимально задіяти всі фактори безпеки та реально зменшити кількість важких ДТП» - говорить Тарас Яценко, керівник медіа-хабу «Твоє Місто».


Читайте також:
22 Вересня, 2018 20:07
Вадим І вони вважають себе пітбулями?
Пітбуль це пес дикий, вільний,який може вкусити руку господаря якщо йому щось не сподобалося,а ви підстилки для мусору...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!