У Львові повністю перекривають прохід біля Бернардинського комплексу

1831 1
Тут облаштовують громадський простір.

Від сьогодні, 17 лютого, у Львові повністю перекрили прохід через прохід із вул. Валової до пл. Соборної. 

Читайте також: Фото дня. У Львові почали ремонт моста в Глинянській брамі

Тут капітально ремонтують простір між вул. Винниченка та оборонним муром ансамблю монастиря Бернардинів (Церква св. Андрія). Прохід буде доступним лише з протилежного боку вулиці.

Нагадаємо, що біля Глинянської брами, що веде до Бернардинського комплексу, облаштують новий громадський простір із містком та потічком. За проєктом, тут облаштують підпірні стінки з лавками, відремонтують сходи, що ведуть у підземний перехід, та замінять покриття плитки на тротуарах.

Також на території нового просторувисадять дерева і клумби, встановлять дерев’яні лавочки вздовж стін оборонного муру та зовнішнє освітлення.

Читайте також: Як зміниться площа Святого Теодора у Львові. Візуалізація

Нагадаємо, ще у 2012 році відбувся міжнародний конкурс на впорядкування місць навколо Бернардинів. Проєкт розробила фірма «Рутенія», яка також проєктувала реконструкцію площі Митної. Роботи виконує ПП «Термобуд-Київ».


Читайте також:
17 Лютого, 2020 11:56
Дмитро Прохід відкритий! З пл.Соборної на пл.Митну можна проходити! Закривають тільки прохід на Валову. Шановні журналісти, не пишіть, будь-ласка, неправдиву інформацію.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!