Політична реклама

У Львові відбиратимуть школярів для навчання в США

1532 0
Львівські школярі зможуть взяти участь в американській програмі обміну майбутніх лідерів (FLEX). Відбір учасників відбуватиметься впродовж осені.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, FLEX є першою великою програмою обміну для учнів старших класів із проживанням у США протягом одного навчального року.

В Україні ця програма існує впродовж останніх двадцяти років. За цей час стипендії на навчання у США отримали понад 5 400 українських старшокласників. Програма повністю фінансується американським урядом. Вона дає можливість школярам навчатись у школі в США, проживаючи в американській сім’ї.

Організаційне керівництво проводить Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. Як і в минулі роки, програма проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Набір школярів за програмою FLEX проводитиметься впродовж осені цього року у 25 регіонах України. Переможців визначать у чотирьох відбіркових турах.

У першому турі участь можуть взяти учні 8, 9 та 10 класів, які складатимуть невеликий письмовий тест з англійської мови.

У другому турі, який відбудеться на наступний день після проведення першого етапу, учасники писатимуть три есе на задані теми, які будуть надсилати до Вашингтону для оцінювання незалежною комісією.

Третій тур відбудеться через 3-6 тижнів після проведення другого. Під час третього етапу представники Американської ради з міжнародної освіти ACTR/ACCELS будуть проводити співбесіди англійською та українською мовою з учасниками та їхніми батьками, після чого учні будуть писати два невеликих твори та складатимуть стандартизований тест з англійської мови.

У заключному етапі визначатимуть переможців програми, які отримають можливість навчатись у школах США.

Графік проведення конкурсу в кожному центрі тестувань по Україні можна побачити на веб-сайті.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!