У Львові відреставрували ще одну браму. Фото

1700 0
Це вже п’ята брама цього року, яку відреставрували за програмою співфінансування мешканців та міської ради.
ілюстративне фото: брама на вул. Князя Романа, 26 (фото надали в GIZ)

ілюстративне фото: брама на вул. Князя Романа, 26 (фото надали в GIZ)

На вулиці Лисенка, 3 у Львові відреставрували дерев’яну браму за 32,3 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Ця брама стала п’ятою, яку відреставрували за програмою співфінансування мешканців та міської ради. Фінансова частка з міського бюджету становить 22,6 тис. грн, частка мешканців — 9,6 тис. грн. Реставрацію виконав майстер-реставратор Ігор Вардзаль.

Читайте також: Екскурсія львівськими двориками після оновлення. Фото

За словами директорки ЛКП «Археологічно-архітектурна служба» Тетяни Балукової, наразі на реставрацію чекають брами будинків за адресами: вул. Кониського, 5, вул. Чупринки, 46, вул. Котляревського, 45 (металева), вул. Смольського, 3, вул. Головацького, 22 (металева), вул. Гоголя, 5, вул. Козланюка, 8, вул. Козланюка, 2 та ін.

Додамо, що на початку червня на площі Старий ринок, 2 відкрили першу відреставровану цього року браму. Пізніше відреставрували брами на вулиці Котляревського, 15, Павлова, 11 та Залізничній, 4.

Читайте також: Німецьке товариство GIZ повертається до Львова з новим проектом

Нагадаємо, впродовж 2009-2017 р. у Львові діяв проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ). У межах цього проекту у співфінансуванні німецького товариства та мешканців відреставрували 148 історичних брам. 70% вартості робіт фінансувало німецьке товариство, а 30% мешканці.

1 лютого 2018 року виконком ЛМР продовжив дію програми. Згодом у німецькому товаристві GIZ заявили про повернення у Львів із новим проектом.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!