Київ

В лісосмузі на Київщині знайшли 60 трупів свиней, заражених африканською чумою

597 0
Це вже третій спалах африканської чуми свиней на території столичного регіону
Фото:agropolit.com

Фото:agropolit.com

В лісосмузі поблизу села Матвіївка було виявлено близько 60 трупів свиней різних вікових груп в стадії розкладу. Про це повідомила Миронівська міська рада.

Миронівською державною лабораторією Держпродспоживслужби були відібрані зразки біоматеріалів, в яких підтвердили наявність ДНК вірусу африканської чуми.

У зв’язку з цим протиепізоотична комісія оголосила карантин на території лісосмуги біля села Матвіївка та визначила зоною захисту угіддя ДП "Миронівське РМРГ", свиногосподарство ФОП Литвиненко О.П. та села Вікторівка і Матвіївка з прилеглими до них територіями.

Також комісія визначила зоною нагляду угіддя ДП "Миронівське РМРГ", ДП "Кагарлицьке УТМР", свиногосподарства ФГ Широкоступ О.Г., ТОВ "Генетік Інвест", СТОВ "Агросвіт", ФОП Чучмій О.В., а також населені пункти Миронівської МТГ (с. Фролівка, с. Олександрівка, с. Пустовіти, с. Росава, с. Зеленьки, с. Карапиші) та частину сіл Кагарлицької МТГ.

В населених пунктах зон захисту та зони нагляду заборонено проведення виставок, ярмарків, базарів та інших заходів, пов'язаних з пересуванням та скупченням тварин.

Нагадаємо, у вересні та жовтні на Київщині зареєстрували спалахи африканської чуми свиней. Хворих тварин виявили у приватних господарствах жителів села Хоцьки та на території комунального підприємства «Лісопаркове господарство "Конча-Заспа"».

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!