Вакарчук запрошує львів'ян на концерт «Оранжерея» 6 червня

1400 0
Вакарчук виступить із «Оранжереєю» у Львівській опері 6 червня.
Фото: Святослав Вакарчук

Фото: Святослав Вакарчук

Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук презентує свій музичний проєкт під назвою «Оранжерея» у Львові 6 червня, у Львівському національному академічний театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Читайте також: «Океан Ельзи» анонсує новий музичний проєкт

За словами автора «Оранжереї» Святослава Вакарчука, ідея проєкту виникла у процесі творчої медитації під час карантину.

«Для музикантів, таких як Океан Ельзи, стадіонні концерти були однією з основ діяльності і ми мали план випустити новий альбом наприкінці 2020-го чи навесні цього року, анонсувати великий тур. Проте карантин та пандемія все змінили. У певний момент, працюючи в студії, в мене виникла думка зробити камерну, якщо хочете затишну, нову музичну історію», – каже Святослав Вакарчук.

Крім автора, у записі «Оранжереї» взяли участь ще троє музикантів Океану Ельзи – Денис Глінін, Мілош Єліч та Денис Дудко.

Читайте також: Музичний альбом Святослава Вакарчука «Оранжерея» з'явився у вільному доступі. Де послухати

Назву «Оранжерея» Святослав Вакарчук вигадав під час бігу. 

«Це була середина осені, почало опадати листя з дерев, ставало холодно. Я біг і думав, що скоро прийде календарна зима, а така собі «моральна зима» з карантинами, дистанціями та іншим триває вже майже рік. А людям же потрібно відчувати тепло, в усіх сенсах. Оранжереї і є таким місцем, де навіть взимку можна повернутись до літа. Так я і вирішив назвати проєкт», – пригадує автор.

Додамо, «Твоє місто» ">розігрує два квитки на концерт Святослава Вакарчука «Оранжерея», який відбудеться 6 червня у Львівській опері.

Раніше придбані квитки діятимуть на цей концерт.

Довідково

«Оранжерея» – третій музичний проект Святослава Вакарчука поза межами ОЕ (перші два – «Вночі», 2008 та «Брюссель», 2011). Тур «Оранжерея» запланували на другу половину березня або ж квітень 2021 року. Під час виступів обіцяють дотримуватися всіх необхідних правил безпеки, соціальної дистанції тощо. «Океан Ельзи» уже презентував кліп на першу пісню під назвою «Знову» у межах нового музичного проєкту «Оранжерея».

Партнерська публікація


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!