
Фото: Zaxid.net
Власника вілли Бачевських ПП «Кас Консалтинг» на вулиці Вітовського, 35а оштрафували на 170 тисяч гривень за скляну прибудову. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова адмінкомісії та заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.
Читайте також: Як може змінитися вілла Бачевських після реконструкції. Візуалізація
Раніше ПП «Кас Консалтинг», яке володіє віллою з 2016 року, оштрафували на 17 тисяч гривень за заміну вікон та перефарбування фасаду історичної пам’ятки у сірий колір. За словами Андрія Москаленка, цей штраф порушники оплатили. Власника будинку кілька разів запрошували на засідання комісії та пропонували унормувати документи. Втім порушення так і не виправили.
Торік власники вілли, які купили приміщення на аукціоні, розпочали ремонт, на який попередньо не отримали дозвільні документи у міській раді. За цей час віллу перефарбували у сірий колір, назвавши його автентичним, замінили дерев’яні вікна на металопластикові, перепланували стіни та прибудували скляну кімнату.
Читайте також: Біля вілли Бачевських хочуть збудувати житловий будинок. Візуалізація
За даними Youcontrol, основний вид діяльності ПП «Кас Консалтинг» – оренда й управління власними чи орендованими приміщеннями. Власницею фірми є Юлія Вакуленко.
Раніше у цьому приміщенні розміщувалось львівське відділення страхової компанії «Брокбізнес», власником якої є Віталій Хомутиннік – співголова депутатської групи «Відродження», колишній член Партії Регіонів. У 2016 році вони переїхали на вулицю Стрийську.
Зазначимо, що у 2004 році земельну ділянку на Вітовського, 35а придбав за півмільйона акціонерний банк «Брокбізнесбанк». Тепер власником частини цієї земельної ділянки – зі сторони вулиці Зарицьких – є ТзОВ «Марконі», яке за даними Youcontrol належить громадянину Польщі Здзіславу Пйотру Плішці.
Довідка
Вілла Бачевського – пам’ятка архітектури місцевого значення, яку збудували у 1926 році. Архітектор – Вітольд Якімовський. У міжвоєнний час у цьому будинку на вулиці Pełczyńska, 35 (нині Вітовського) проживав власник лікеро-горілчаної фабрики Стефан Бачевський. У часи панування Польщі тут розмістили почесний консулят Австрії, а в часи СРСР – дитячий садок.