Завтра на Львівщину приїде голова Парламенту Дмитро Разумков

1101 0
У ході поїздки до Львівської області він відвідає «Електронмаш» та «Львівський бронетанковий завод».
фото: liga.net

фото: liga.net

Завтра та післязавтра, 10-11 червня, голова Парламенту Дмитро Разумков прибуде на Львівщині з робочим візитом. У ході поїздки до Львівської області він відвідає «Електронмаш» та «Львівський бронетанковий завод», візьме участь у круглому столі та вручить відзнаки Верховної Ради України працівникам Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Також Дмитро Разумков візьме участь у роботі VII Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування та Першого Всеукраїнського форуму судових експертів.

Читайте також: Верховна Рада заборонила розповсюдження пластикових пакетів

Крім того, Голова Верховної Ради поспілкується з науково-педагогічними працівниками й студентами Львівського національного університету імені Івана Франка, ознайомиться із роботою Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова та відвідає Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський полігон).Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!