Політична реклама

"Аеросвіт" надає можливість своїм пасажирам познайомитись напередодні рейсу

711 0
Авіакомпанія "АероСвіт" (Київ) і компанія і SeatID впровадили послугу, що надає можливість пасажирам "АероСвіту" на етапі бронювання та онлайн-придбання квитка отримати інформацію про попутників і встановити з ними контакт у соціальних мережах.

Про це повідомляє "Правда.Життя", посилаючись на дані Інтерфаксу. Скористатися послугою можна, обравши опцію SeatID у формі онлайн-бронювання. 

Пасажиру буде запропоновано авторизуватися в системі за допомогою акаунтів у мережах Facebook або LinkedIn. Потім він отримає доступ до зображень та іншої інформації профілю в соцмережах пасажирів запитуваного рейсу, що погодилися на ідентифікацію через SeatID.

Послуга SeatID надається на безкоштовній основі для мандрівників, які купують квитки в режимі онлайн на сайті "АероСвіту". SeatID дотримується політики суворої конфіденційності, що дозволяє користувачеві самостійно контролювати ступінь доступу до особистої інформації з профілю в соціальних мережах. Персональні дані, зазначені пасажиром у процесі придбання квитка, не відображаються.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар