Політична реклама

Через кілька днів ціни на імпортні авто в Україні зростуть на 7-15%

1010 0
Введення в Україні спеціальних ввізних мит на найбільш популярні іномарки змушує імпортерів переглядати модельний ряд для України.

Перевага буде надаватися дизельним двигунам, а також бензиновим з робочим об‘ємом менше одного літра. Місцеві виробники підшукують іноземних партнерів для розширення виробництва автомобілів найбільш масового сегменту — наразі серед китайських і російських компаній, пише Вкурсе.

До початку дії спеціальних мит на автомобілі з бензиновими двигунами об’ємом 1-1,5 л і 1,5-2,2 л залишилося менше двох тижнів. Нагадаємо, з 13 квітня при їх ввезенні в Україну, чинне 10-відсоткове мито збільшується на 6,46% і 12,95% відповідно. За оцінками Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД), це повинно підвищити вартість імпортних автомобілів для кінцевого споживача на 7,8% і 15,6% відповідно.

Імпортери, щоб не поступатись ринком, почали поповнювати складські запаси.

 

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!