Політична реклама

Для українських готелів пом'якшили умови пільг

897 0
Україна знизила мінімальний рівень доходу три-, чотири- і п‘ятизіркових готелів від здачі номерів, при якому їх прибуток не буде обкладатися податком, з 75% до 50% сукупного доходу.

Відповідні поправки до перехідних положень Податкового кодексу про особливості справляння податку на прибуток підприємств, отриманого від надання готельних послуг, підписав у середу президент України Віктор Янукович.

Раніше при поданні законопроекту в Раді голова парламентського комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Віталій Хомутинник пояснив, що п’ятизіркові готелі за рахунок високої вартості номерів підпадають під умову в 75%.

«А якщо мова йде про три або чотири зірки, то вже 75% готелів стоїть на межі, тому що ціна на номери в них менша, а послуги ресторанні, побутові та інші залишаються на тому ж рівні», — сказав голова комітету.

Як повідомлялося, пільга для готелів з податку на прибуток введена з 1 січня 2011 року терміном на 10 років.

Джерело: vkurse.ua

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!