Дорожня поліція працює в посиленому режимі

1201 0
Поліцейські чекають на відпочивальників після свят.
фото: Департамент комунікації МВС України

фото: Департамент комунікації МВС України

Підрозділи дорожньої поліції переведені в посилений режим служби. Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України з посиланням на першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового.

«У зв’язку з різдвяними святами ми спостерігаємо високу частотність переміщень  населення до місць відпочинку. У зв’язку з цим, підрозділи дорожньої поліції переведені на посилений режим несення служби», – говорить він.

Сергій Яровий зазначає, що особливо складною ситуація на автошляхах буде 8 та 9 січня, коли громадяни повертатимуться додому.

«Я прошу громадян бути обережними та відповідально ставитися до керування автотранспортом», – додає він.

Нагадаємо, у Львові стартував масштабний інформаційно-просвітницький проект із безпеки дорожнього руху. Впродовж року його ініціатори проведуть соціологічне дослідження, серію публічних дискусій про виклики та проблеми в дотриманні правил дорожнього руху, навчання та флешмоби серед школярів, тренінги для водіїв та просвітницьку кампанію в медіа.

Організатори проекту «Безпечні дороги» – соціальна ініціатива Української греко-католицької церкви «Хтось не зробить» та медіа-хаб «Твоє місто» у співпраці з кафедрою соціології «Львівської політехніки», організацією Rotary Lviv International, Патрульною поліцією Львова за підтримки ексклюзивного партнера – компанії Aria Group.


Читайте також: